Jade Empire
Cheaty na Age of Empires 2 která je historická realtimová strategie.
Hra Sacred
Draci v čínské kultuře jsou ochranitelské bytosti.
Postava Lu

Jade Empire návod - Tienův přístav

Návod pro hru Jade Empire.

Jade Empire návod - postava 1 2 3 4 5 6 7 závěr

Jade Empire návod - Tienův přístav

Pokračujte dál a u kamene s rybou se dejte doprava. Dorazíte do města. Od druhého společníka dostanete Drahokam. Vyberte stříbrňáky z bedny a obejděte budovu na druhou stranu. Na mostě potkáte dvě ženy opouštějící město a dozvíte se od nich něco o situaci a pirátech. Pokračujte dál až k velké budově a pomozte ženě. Ukáže se, že je to Odvážná Hui, která se zná s Moudrým Zu a čeká právě na Vás.

Zu a Hui se zmíní o dítěti - holčičce. Pokud hrajete za ženu, můžete nahodit, že to budete možná vy (což je ale nesmysl, protože Vás zachránil mistr Li). Nebo by mohlo jít o Jitřní hvězdu, která by svým příběhem, který zmínila na pláži, tomuto odpovídala, ale víc zatím neprozradím. [Jenže, pokud chcete odhalit více, musíte s Moudrým Zu a Jitřní hvězdou hodně mluvit a poslouchat je (většinou první volba v rozhovorech). Nejde ale o žádný úkol, spíš jen o perličku schovanou ve hře (rozřešení bude uvedeno v návodu)].

Během rozhovoru se Hui zmíní o Nebeské byrokracii. Zajímavá změna od jiných fantasy, kde vládnou samotní bohové. V tomto světě je vše řízeno božskými úředníky... ale o tom bude více později. (V čínské mytologii jsou Nebesa Tchien uspořádnána stejně jako pozemský řád - Nefritový císař šéfuje nebeským úředníkům, kteří oborem své působnosti odpovídají svým pozemským protějškům serafova pozn.)

Nakonec Vás Hui naučí podpůrný styl Zloděj ducha, kterým můžete znehybňovat nepřátele a vysávat z nich čchi, ale u mě si moc oblibu nenašel. Přečtěte si knihu napravo (Stín mezi stromy - týká se ducha lesa, se kterým se později setkáte) a jděte za Hui do čajovny. Nejprve musíte porazit pár nepřátel a pak se dozvíte podrobnosti o další části Amuletu a také o problémech s přehradou ve městě.

Pokračování: V čajovně

Yin.cz © 2007 serafX