Jade Empire
Cheaty na Age of Empires 2 která je historická realtimová strategie.
Hra Sacred
Draci v čínské kultuře jsou ochranitelské bytosti.
Postava Lu

Jade Empire

Popis RPG hry Jade Empire.

Jade Empire

Jade Empire je akční RPG hra ze světa staré Číny. No, trochu vylepšeného světa staré Číny, protože kromě kung-fu bojovníků, pirátů a dalších lidských protivníků čekají na hráče ve hře Jade Empire i zástupy mytologických příšer. Je to příjemná změna po záplavě her, s obligátnímy protivníky, jako jsou orkové, temní elfové, trollové, draci, i když draka zde potkat lze, je to ale jeho čínská varianta a tedy klasika se nekoná.

Jade EmpireDalší důležitou věcí je interakce s NPC postavami. Odpovědi při rozhovorech s nimi mají přímý vliv na další vývoj hry, takže nespoléhejte na pravidlo z většiny RPG her, že si nakonec přeci jen proklikáte všechno. Podle jejího chování ve hře se bude postupem času měnit charakter a vzhled postavy.


A tím se dostáváme k další důležité věci - herní postavě. Hra Jade Empire dává hráči možnost výběru ze sedmi základních postav, ze kterých si vybere svého hrdinu nebo hrdinku.

Hrdina začíná klasicky jako začátečník, který se začíná učit bojovým uměním. V prvních potyčkách s piráty sbírá zkušenosti, prostě RPG klasika.

Při jeho cestě světem hry Jade Empire se k hrdinovi připojí až 12 společníků. To je již vlastně taková malá armáda a chodit a bojovat s takovou partou by už zavánělo spíše, než RPG strategií a tak bude moci hrdinovi pomáhat vždy pouze jeden z nich. Parťáka je možné použít dvěma způsoby, buďto vás bude z povzdálí podporovat oslabováním protivníků, nebo posilováním a léčením vaší postavy, anebo může bojovat společně a postavou.

V závislosti na zvolené cestě, po které se hráč při hraní Jade Empire vydá, nabízí hra tři různé konce, tedy klasiku dobro a zlo a k nim ještě další, který nebude jednoznačně vyhraněný a bude kdesi uprostřed, tedy asi nejvíce se blížící reálnému životu.

Yin.cz © 2007 serafX